ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Emyy
Kullanıcı Grubu:
Yönetici
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3109
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
01 Haziran 2016 15:39
Son Ziyaret:
6 Saat 46 Dakika önce
Toplam Mesaj:
2652 [2.10 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
1 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Emine Gönenç
Doğum Tarihi:
06 Haziran 1984
Yaş:
35
İl:
Ankara
Meslek:
Öğretmen
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Emine Gönenç

SON 10 MESAJI

Sazansıgiller Karma Akvaryum
Maşallah diyeyim canavara önce[:nazar:] Nice 9 yıllar yaşasın diyeceğim de sana haksızlık olur diye demiyim hadi [:)] Arada es vermek gerekiyor, haklısın. Canlı bakmak sorumluluk istiyor, en ufak talihsizlik çok acıtıyor insanı. Biraz dinlen kendine gel yine devam edersin bence.
Japon Akvaryumundaki Cüce Vatozların Aç Kalmaması?
Vatozlar için dibe çöken dip yemlerinden kullanın ve gece karanlıkta yemleyin. Japonların koku duyusu sayesinde yine yemleri arayacaklardır, gözlem yaparsınız. Dolmalık kabak ve salatalığı uzun şekilde ortadan ikiye bölerek çatal batırıp suya bırakırsanız vatozlarınız severek yer. Suyu bozabileceğinden sebzeleri 2 saatten fazla suda tutmayın.

Boyut farkı her zaman canlılar arasında risktir. Bunu en iyi gece ışıkları kapatıp gözlemleyerek anlarsınız. Vatozlar aktifleşip japonlara sataşmaya başlarsa fazla beklemeye gerek yok. Japonlarda kanlanma görürseniz suçlu belli.
Japon Balığımın Kuyruğu Yendi Büyürmü
Diğer balıkların türü nedir? Yenen kısım mantarlaşmaya çok açık, balığı ayırıp bol hava verdiğiniz ayrı bir tankta bakmanız gerek.
Yarali Dişi Yardım Edin Lütfen
Balığı mutlaka ayırın ve hava taşıyla bol oksijen verdiğiniz ayrı bir yerde bakıma akın. İlk aşamada 1-2 gün ilaç vermeden gözlemleyin, yem yiyor ve toparlanma belirtisi gösteriyorsa ısırılmış kısımların mantarlaşmaması için ilaçlı tedavi uygulayabilirsiniz.
(oranda) Kuyruk Erimesi
Kuyruk yırtılması, su şartlarınızın kötüye gittiğinin işareti. İlaçlı tedavi gerektirmez, ilerlememesi için doğru oranda ve sıklıkta (hacminize göre) su değişimi yapıp filtrelerinizi temiz tutunuz. Dropsy tedavisini ana tankta yaptıysanız bu da su değerlerinizi etkilemiştir.
Akvaryum Rehberi ( Youtube )
Murat Hocam kaçırdığım bir detay mı oldu videoda? Ne yarışı :)
Goldfish.yine,yeni,yeniden (sayfa 315)
Büyük geçmiş olsun Kadir Bey, tek denilebilecek şey bu..
Goldfish.yine,yeni,yeniden (sayfa 315)
Yok yok nazar olayına kesin inanıyorum artık. Çok geçmiş olsun Kadir Bey, sonucunda güzel haberlerinizi bekliyoruz. Kartuş filtre kullanmakta fayda var.
Japon Balığı Yavruları
Filtre olarak ne kullanıyorsunuz? Fitreniz çekmiş olabilir.
2019 Yılının Herkese
Hobi adına güzel dileklerimiz var, herkesin kalbinden ne geçiyorsa amin diyelim. Fakat benim her şeyden üstün tuttuğum başka bir dileğim var. Çıkarları uğruna darmadağın ettikleri şu dünyada tertemiz yavrularımız ölmesin artık. Anasız babasız kalmasın minik yürekler. Güvenle yaşayabilecekleri huzurlu bir gelecekleri olsun vatanlarında. Korkusuzca sokaklarında oynayabilecekleri ülkeleri olsun. Kendi çocuklarımız için de bunu yürekten diliyorum. Hepinizin yeni yılı güzellikler getirsin ❤

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,782,070 Mesaj
  • 406,584 Konu
  • 91 Forum
  • 144,209 Forum Üyesi
  • 1,465 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,751 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.